Machine elektrike furre Building - China Shandong Huaxin elektrike furre

Machine elektrike furre Building

Përshkrim i shkurtër:

1.Intermediate frequency furnace equipment equipped with furnace building type and parameters:  2.Specification: Model ZL-B Rated Power(W) 150 Vibration Frequency(/MIN) 2900 Input Voltage/Phase(V) 400/3 Factory Vibration Force(KN) 2 Adjustable Vibration Force(KN) 0-2 The Host Weight(KG) 8.8 ZL – B type electric furnace builder in our company adopts Italian ITA import motor, with light weight, reliable quality, strong and uniform vibration...


Detail Product

Produkt Tags

1. pajisje Intermediate furre frekuencë pajisur me llojin e ndërtimit furre dhe parametra : 

2. Specifikimet :

model

ZL-B

Fuqia vlerësuarat (W)

150

Dridhje Frekuenca (/ MIN)

2900

Tension të dhëna / Fazës (V)

400/3

Fabrika Vibration Force (KN)

2

Force Vibration rregullueshme (KN)

0-2

Host Pesha (kg)

8.8

ZL - tipit B Builder furre elektrike në kompaninë tonë miraton italiane ITA motor importit, me pesha të lehta, cilësia e besueshme, të fortë dhe dridhje uniforme.

3. The introduction of electric furnace building machine:

furre elektrike makinë ndërtimi përdorur kryesisht në shkrirjes furre rreshtim për të bërë, i përkasin nyjë mjete rreshtim të specializuara.

Electric makinë ndërtimi furre është i përbërë nga vibruese presë dhe ndërtues furre mjetet.

Mjetet e ndërtimit përfshijnë: lopatë sheshtë, dridhje e furrës fund, mur furre me pjatë të sheshtë, ngjeshjeje pirun, tub zgjeruar, tub të përbashkët, etj

Electric makinë ndërtimi furre është prodhuar në përputhje me motor drejton veshje çuditshëm për të marrë dridhje, përmes vibrimit të pjatë rreshtim dhe mur furre të kalojë dridhje në rërë, compaction rërë pritet të ajrit në anën rërë për krah, për të bërë rërë dhe materiali rërë në mes të të marrë në një dendësi të lartë paketim.

4. Advantages of electric furnace builder in the knot:

Duke përdorur elektrike makinë ndërtimin furre, mund të bëjë lidhjen më të ngushtë mes shtresa dhe shtresa e rreshtim, dhe madje, pas pjekjes mund të arrijë kompaktësinë më të mirë.

Në masë të madhe të përmirësuar efikasitetin e prodhimit të furrës rreshtim, koha mesatare e prodhimit mund të rritet 5-6 orë.

Të zvogëlojë intensitetin e punëtorëve, pesë për nevojën origjinale për të punuar, tani dy njerëz të lehtë për të përfunduar.

Shumë e dobishme për mjedisin, jo sepse nyjë për të prodhuar pluhur, etj

Pas nyjë, mund të përmirësojë në masë të madhe jetën rreshtim, jeta furre mund të rritet me rreth 10% në mesatare.

Të lehta dhe të përshtatshëm, lehtë për të kryer dhe të përdorni.


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !