furre ndryshim switch - China Shandong Huaxin Electric Furnace

kaloni furre ndryshim

Përshkrim i shkurtër:

Ndryshimi furre switch është përdorur si një furre induksion për shkëmbimin e dy trupave furre 1) A mund të kalojë të lartë aktual 2) Double electrode dyfishtë Input 3) Electric & Operation Manual 4) e ujit të ftohur 5) Strukturë e thjeshtë, operacion i përshtatshëm dhe mirëmbajtja karakteristike Parametri Operacioni Mode: Electric & Mode Manual Cooling: numri i ujit të ftohur e poleve: 2 pole Kontrolli Furnizimi me energji elektrike: 3 faza, 380V 


Detail Product

Produkt Tags

Ndryshimi furre switch është përdorur si një furre induksion për shkëmbimin e dy trupave furre

1) A mund të kalojë rrymën e lartë

2) Input dyfishtë electrode dyfishtë

3) Electric & Operation Manual

4) me ujë të ftohur

5) Strukturë e thjeshtë, operacion i përshtatshëm dhe mirëmbajtja        

 Parametri karakteristike

Operacioni Mode: Electric & Manual

Ftohjes Mode: Uji ftohur

Numri i poleve: 2 Pole

Kontrolli Furnizimi me energji elektrike: 3 faza, 380V 


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !