Furre Shell - China Shandong Huaxin Electric Furnace

Furnace Shell

Përshkrim i shkurtër:

Furnace Shell Alumini Shell Furnace: Alumini Shell furre përdorimi trupi trash aliazh alumini shell, reduktuar rrjedhjet magnetike dhe për të siguruar furre forcën e trupit. 


Detail Product

Produkt Tags

Furre Shel l

 Alumini Shell Furnace : 

 Alumini Shell furre përdorimi trupi trash aliazh alumini shell, reduktuar rrjedhjet magnetike dhe për të siguruar furre forcën e trupit. 


  • Previous:
  • Next:

  • produkteve të përafërta

      WhatsApp Online Chat !