Hidraulike Station - China Shandong Huaxin Electric Furnace

Station hidraulike

Përshkrim i shkurtër:

Hidraulike Station Feature: ● Stacioni hidraulike është një lloj i pajisjes burim hidraulike e cila përfshin një pompë hidraulike, një motor të makinës, një rezervuar karburanti, një valvul drejtuar, një valvul mbyt dhe një valvul lehtësim. Sipas kërkesave të drejtimit të rrjedhës makinë, presion dhe rrjedhën e naftës për të përzënë dhe stacioni hidraulike të jenë të ndara nga llojin e ndryshme të makinerive. Për të lidhur stacionin hidraulike dhe me makinë (cilindër ose me motor) me tub që sistemi hidraulik mund të bëjë një var ...


Detail Product

Produkt Tags

Station hidraulike

Feature:

● Stacioni hidraulike është një lloj i pajisjes burim hidraulike e cila përfshin një pompë hidraulike, një motor të makinës, një rezervuar karburanti, një valvul drejtuar, një valvul mbyt dhe një valvul lehtësim. Sipas kërkesave të drejtimit të rrjedhës makinë, presion dhe rrjedhën e naftës për të përzënë dhe stacioni hidraulike të jenë të ndara nga llojin e ndryshme të makinerive. Për të lidhur stacionin hidraulike dhe me makinë (cilindër ose me motor) me tub që sistemi hidraulik mund të bëjë një shumëllojshmëri të veprimeve të dispozitave.


  • Previous:
  • Next:

  • produkteve të përafërta

      WhatsApp Online Chat !