Inverter Board - China Shandong Huaxin Electric Furnace

inverter Board

Përshkrim i shkurtër:

Feature ● Highly izoluar presion për të arritur më shumë se 6000V, prova dhe i papërshkueshëm nga uji, të përshtatur me një shumëllojshmëri të mjedisit të ashpër të prodhimit. ● lartë pėrshkueshmėrisė ferrite core, shtrembërim waveform, kufiri pjerrta aftësi lëvizëse, drejtpërdrejt mund të përzënë 50-4000A SCR. ● Si rezultat i strukturës qark të veçantë, për të parandaluar crosstalk mes Tiristori inverter, një Tiristori nuk punojnë si duhet për të shmangur duke shkaktuar dëme në Tiristori tjetër.


Detail Product

Produkt Tags

tipar

● Highly izoluar presion për të arritur më shumë se 6000V, prova dhe i papërshkueshëm nga uji, të përshtatur me një shumëllojshmëri të mjedisit të ashpër të prodhimit.

● lartë pėrshkueshmėrisė ferrite core, shtrembërim waveform, kufiri pjerrta aftësi lëvizëse, drejtpërdrejt mund të përzënë 50-4000A SCR.

● Si rezultat i strukturës qark të veçantë, për të parandaluar crosstalk mes Tiristori inverter, një Tiristori nuk punojnë si duhet për të shmangur duke shkaktuar dëme në Tiristori tjetër.


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !