kontrollit kryesore Board - China Shandong Huaxin Electric Furnace

kontrollit Board kryesore

Përshkrim i shkurtër:

Feature ● MPU - 2FK konstante Tiristori me energji medium frekuencave furnizimit me energji bordit të kontrollit është i përbërë kryesisht nga furnizimi me energji elektrike, kontrollues, faza kontrollin ndryshim, rend faza qark adaptive, qark të mbrojtjes, të fillojë llogaritjen qark, ndjekja inverter frekuencë, inverter puls formimin, përforcues impuls dhe transformator impuls. ● komponentët e saj kryesore me performancë të lartë, dendësi të lartë, qark i madh MPU special të integruar, qark përveç rregullatorit, të tjerët janë realizuar të gjitha dig ...


Detail Product

Produkt Tags

tipar

● MPU - 2FK konstante Tiristori pushtet medium frekuencave bordit të kontrollit furnizimit me energji elektrike është i përbërë kryesisht nga furnizimi me energji elektrike, kontrollues, faza kontrollin ndryshim, faza rend adaptive qark, qark të mbrojtjes, të fillojë qark llogaritjes, ndjekja inverter frekuencë, inverter impuls formimin, përforcues impuls dhe pulsin transformator.

 ● komponentët e saj kryesore me performancë të lartë, dendësi të lartë, MPU integruar qark të madhe të veçantë, qark përveç rregullatorit, të tjerët janë të gjithë të realizuar digitizing.The pjesë të shkaktojë ndreqës nuk ka nevojë për ndonjë rregullim, me besueshmëri të lartë, simetri të lartë impuls, aftësi të fortë anti-zhurma, karakteristikat shpejtë përgjigje, etj. Dhe me faza qark rend adaptive, ajo ka nevojë transformator sinkron, kështu heq fazën debugging ulje rend në punën sinkron në vendin e ngjarjes, vetëm lidheni porta vijën PK Tiristori në terminalin përkatës dhe të siguruar pjesë ndreqës mund të vihet në veprim .


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !