Dy grupe të 1.5 Ton MF Induksioni furre ishte ngarkimit në Uzbekistan

1.5 ton trupit furre shell alumini dhe furnizimit me energji elektrike 900kw janë dërguar për Uzbekistanin më 7 maj, 2017.

 (1) Parametrat kryesore teknike:

Furnace Model: GW-1.5T-900KW / 1S Vlerësurat Kapacitet: 1.5 Ton

 Fuqia Vlerësuar: 900Kw MF Frekuenca: 1000Hz

 Fuqia Input: 380V Melting Koha: 55 minuta

 (2) Tilting tipit: Reduktues përkulur

copytoqq


Post time: Jul-15-2018
WhatsApp Online Chat !