Machine PASTRIMIN furre Building - China Shandong Huaxin Electric Furnace

Machine pneumatike Furnace Building

Përshkrim i shkurtër:

1. Parimi i punës: Parimi i punës i makinës pneumatike ndërtimit furre dhe elektrike makinë ndërtimin e furrës është e ndryshme, krahasuar me makinë elektrike ndërtimit furre, i automaticity është më e fortë, ju vetëm duhet të vinç varur automatike lidhë një nyjë. Nyjë është dridhje për të përfunduar me pompë, makinat pneumatike ndërtimit furre përgjithësi gjithashtu mund të përputhen furre vibrator fund, pra drejtpërdrejt për të shpëtuar njeriun. Makinat pneumatike ndërtimit furre përgjithësi nyjë për më shumë se 3 ton ...


Detail Product

Produkt Tags

1.  Parimi i punës:

Parimi i punës i makinës pneumatike ndërtimit furre dhe elektrike makinë ndërtimin e furrës është e ndryshme, krahasuar me makinë elektrike ndërtimit furre, i automaticity është më e fortë, ju vetëm duhet të vinç varur kravatë automatike një nyjë.

Nyjë është dridhje për të përfunduar me pompë, makinat pneumatike ndërtimit furre përgjithësi gjithashtu mund të përputhen furre vibrator fund, pra drejtpërdrejt për të shpëtuar njeriun.

Makinat pneumatike ndërtimit furre përgjithësi nyjë për më shumë se 3 ton furre të madhe të mesme frekuencave elektrike.

2. vibrator vatër makinat pneumatike ndërtimit furre :

Të përshtatshme për 3-30 ton furre induksion vatër e Dao

Dridhje, frekuenca dridhje është i rregullueshëm

Dao dhe të ngushtë-trashë, ndërtimin e furrës janë të kualitetit të mirë

3. Dy çekan makina ndërtimit furre pneumatike :

Të përshtatshme për 1-5 ton sistemi furre induksion e murit furre

Rotacioni automatike, goditje me çekan të vazhdueshëm, të kursyer kohë dhe përpjekje

Përmirësimin e mjedisit operacion ndërtimit furre

4.  Parametrat kryesore teknike:

KLQ-DE PASTRIMIN Furnace Builder

model KLQ-DE
Numri i Hammer Head Dy Hammer Head
Mold çeliku mund të shkëmbejnë
forca Vibration 1800N
dridhje 56Hz
Konsumin e gazit (Single Head) 13 L / S
presion 0.6MPa
Të përshtatshme për 2-7T MF furre

  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !