Rezistenca furre - China Shandong Huaxin Electric Furnace

rezistenca Furnace

Përshkrim i shkurtër:

Resistance Furnace   1.Application:     Mainly used for high chromium, high manganese steel castings, gray iron castings, ductile iron castings, rollers, balls, hammer crusher, wear-resistant liner hardening, annealing, aging and various mechanical parts heat treatment. 2. Structure and Characteristics:     Using ceramic fiber insulation blanket fiber lining structure, thermal insulation effect is remarkable, is a high-energy-cycle operation trolley furnace.  3. Specification:   Model R...


Detail Product

Produkt Tags

Rezistenca furnac e

 

1. Aplikimi :

    Kryesisht përdoret për kromit të lartë, të lartë aktrime mangan çeliku, aktrime gri hekur, aktrime hekuri i urtë, rollers, topa, çekan polic, veshin-rezistente astar forcim, Pjekja, plakjes dhe pjesë të ndryshme mekanike të ngrohjes trajtim.

2. Struktura dhe Karakteristikat :

    Duke përdorur qeramike izolimin fibra strukturën fibra batanije rreshtim, efekti izolim termik është e mrekullueshme, është një lartë-energji-cikël furre karrocë operacion. 

3. Specifikimet :

 

model

Fuqi e vlerësuar

(KW)

pushtet

tension

(V)

 

Fazat

 

Vlerësuar me

temperaturë

peshë

(Kg)

RX3-15-9

15

380

1

950

1100

RX3-30-9

30

380

3

950

2000

RX3-45-9

45

380

3

950

2500

RX3-60-9

60

380

3

950

4100

RX3-75-9

75

380

3

950

5200

RX3-20-12

20

380

1

1200

1500

RX3-45-12

45

380

3

1200

2200

RX3-65-12

65

380

3

1200

2600

RX3-90-12

90

380

3

1200

4000

RX3-115-12

115

380

3

1200

5000

RX3-14-13

14

380

3

1350

640

RX3-25-12

25

380

3

1350

1230

RX3-37-12

37

380

3

1350

1920

 

4Jonë shërbimet :

   shtabet e me përvojë të përgjigjem të gjitha pyetjeve tuaja në kohë.

   design Customized është në dispozicion.

   zgjidhje ekskluzive dhe unike mund të sigurohet për të klientit tonë nga inxhinierët tanë të mirë-trajnuar dhe profesional dhe stafit.

   zbritje të veçantë dhe mbrojtja e shitjeve janë dhënë për shpërndarësit tonë.

   Si një shitës të ndershme, ne gjithmonë përdorim materiale të papërpunuara, makina të avancuar, teknikë superiore të aftë për të siguruar produktet tona të jenë përfunduar në cilësi të lartë dhe të qëndrueshme funksion.

 


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !