Thermodetector - China Shandong Huaxin Electric Furnace

Thermodetector

Përshkrim i shkurtër:

Thermodetector Hand-mbajtur Portable Lloji Temperatura Device Thermodetector (W330) është e lidhur me termoelement përdorur për monitorimin e temperaturës prej metali të shkrirë për smeling dhe matjen casting.Temperature e saktësi të lartë, temperatura e matur është e qëndrueshme dhe të besueshme. saktësinë e të dhënave 1.High Kuvendi me 1 ° C gamë 2.Wide matjes (0 ° C-2000 ° C) zbatimin 3.Convenient dhe matjen e shpejtë për të arritur Max.tmperature në 3 sekonda. dritë 4.High LED ekran 5.Strong anti-zhurma abi ...


Detail Product

Produkt Tags

Thermodetector

Hand-mbajtur Portable Lloji Temperatura Device Thermodetector (W330) është e lidhur me termoelement përdorur për monitorimin e temperaturës prej metali të shkrirë për smeling dhe matjen casting.Temperature e saktësi të lartë, temperatura e matur është e qëndrueshme dhe të besueshme.

Saktësinë e të dhënave 1.High Kuvendi me 1 ° C
gamë 2.Wide matjes (0 ° C-2000 ° C)
zbatimin 3.Convenient dhe matjen e shpejtë për të arritur Max.tmperature në 3 sekonda.
Dritë 4.High LED ekran
5.Strong anti-zhurma aftësisë.
Funksioni 6.Suggestive e qark thyer dhe poweroff.


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !