Transformer - China Shandong Huaxin Electric Furnace

transformator

Përshkrim i shkurtër:

Transformer 1.Distribution Transformer: Oil zhytur transformatorëve të shpërndarjes dhe 2.Characteristics elektrike transformator: Performanca e tre-fazor Transformer Oil-zhytur në përputhje me standardin e GB 1994-1996 "Power Transformer" dhe GB / T6451-2008 "teknik Parametri dhe kërkesat e tre fazor të zhytur në vaj Power Transformer ". Produktet janë përdorur gjerësisht në transmetimit të energjisë dhe shpërndarjen e rrjeteve të energjisë industriale dhe bujqësore. Thelbi hekuri është bërë nga ftohtit cilësisë -...


Detail Product

Produkt Tags

transformator

1.d istribution T ransformer :

Vaj zhytur transformator shpërndarjes dhe transformator elektrik

2.Characteristics:

Performanca e tre-fazor Transformer Oil-zhytur në përputhje me standardin e GB 1994-1996 "Power Transformer" dhe GB / T6451-2008 "teknike Parametri dhe kërkesat e tre fazor të zhytur në vaj Power Transformer".

Produktet janë përdorur gjerësisht në transmetimit të energjisë dhe shpërndarjen e rrjeteve të energjisë industriale dhe bujqësore.

Thelbi hekuri është bërë nga fletë të cilësisë së ftohtë -rolled çeliku silic, dhe spirale është bërë nga bakri me cilësi të oksigjenit të lirë, duke shfaqur opinion të mirë dhe drejtimin e sigurt.

Hekuri thelbi është bërë nga fletë ftohtë-mbështjellë silic-çeliku me kryerjen e lartë të magnetizëm dhe miraton strukturën tërhequr-dërrasë, në mënyrë që rruga e saj magnetike është e shkurtër, humbjet dhe niveli i zhurmës është i ulët;

Compress tela është miratuar për përmbylljen kështu humbjet janë të ulëta dhe kanë aftësi të mira ballë-qark të shkurtër;  

Pjesë e saj aktive miraton metodë të veçantë të ngutshme të cilat do të mund të sigurojë presion të besueshme aksiale;

tank të naftës është lloj zile me strukturën e tipit të plotë palosshme pjatë, që ka një jashtme të shkëlqyer dhe të lehtë për mirëmbajtje

Besueshmëria: Të gjitha të produktit në shërbim nuk kanë dëmtime apo rrjedhje të naftës ndodhur;

tank të naftës me lloje të ndryshme të strukturës dhe pamja e mirë.

 


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !