Sistemi i ftohjes me ujë (Tower) - China Shandong Huaxin Electric Furnace

Ftohjes me ujë System (Tower)

Përshkrim i shkurtër:

HL ujë Mbyllur sistemit të ftohjes 1.Main Advantage: Sistemi Spay me pajisjen e mbledhjes, thithin ujë, të mbledhë mjegull, konsumin më të ulët me një shpejtësi të ulët motorike profesionale plotë mbyllura të ulët të energjisë, zhurmë të ulët, konsumit të ulët të energjisë përdorni ujë të distiluar qarkullojnë ftohje, duke izoluar nga ajri, uji nuk shkallë kosto të ulët operative, të ulët të mirëmbajtjes kushton nuk ka nevojë të pishinë me ujë, zë sipërfaqe të vogël, dhe të lëviz lehtë 2. Features produktit: qarkullimi Full-mbyllur ftohje nga ndotja e PIP ...


Detail Product

Produkt Tags

HL ujë i mbyllur ftohës  të sistemit

Advantage 1.Main:

Sistemi Spay me pajisjen e mbledhjes, thithin ujë, të mbledhë mjegull, konsumi më i ulët

Me motor profesionale plotë i mbyllur me shpejtësi të ulët të ulët të energjisë, zhurmë të ulët, konsumit të ulët të energjisë

Përdorni ujë të distiluar qarkullojnë ftohje, izoluar nga ajri, uji nuk shkallë

kosto të ulët operative, kosto të ulët të mirëmbajtjes

Nuk ka nevojë të pishinë me ujë, zë sipërfaqe të vogël, dhe të lëviz lehtë  

2. Karakteristika të produktit:

Qarkullimi Full-mbyllur ftohje nga ndotja e tub me një përzierje.

Qarkullimi ftohje e ujit të butë nga dështimi overheated pushtetit, tiristorë, vëllim, moduli IGBT, spirale induksion dhe të tjerët për shkak të shkallës.

Nuk kërkon një rezervuar me ujë dhe kullën e ftohjes, ajo merr një vend të vogël, që mbante të përshtatshëm.

Efikasitet të lartë rrezatimi, me kosto të ulët operative.

Konsumi i ulët i ujit në qarkullim të mbyllur, i plotëson kërkesat e kursimit të energjisë.

3. Fusha e produkteve:

Zona Cast, zona, ngrohjes zonën e trajtimit, vaj zonë fushore, minierat / Qymyrit zonën e pajisjeve, tub çeliku inox / zonë tub, litar / Cable / zonë kabllor, grup ingranazhesh / zonë kuvendit, industria kimike / ngrohje / zonë ushqim falsifikim.

4.  Parametrat kryesore teknike:

model

Ftohjen aftësinë (Kcal / h)

Presioni Work (Mpa.)

Work Flow (m3 / h)

Inlet Outlet Tube Dia. (Mm)

Fuqia (kW)

tifoz

Pompë uji

HL-100

31100

0.15

6

DN65

0.55

1.5

HL-160

48160

0.15

10

DN65

0.75

2.2

HL-250

75250

0.2

12

DN65

1.1

3.0

HL-350

105000

0.2

12

DN65

1.1

3.0

HL-500

150500

0.25

20

DN80

1.5

4.0

HL-600

180600

0.25

22

DN80

2.2

4.0

HL-750

228000

0.3

25

DN100

2.2

5.5

HL-1000

301000

0.35

30

DN125

3.0

7.5

HL-1250

352000

0.35

40

DN128

3.0

11

HL-1500

451500

0.35

50

DN125

4.4

15

HL-2000

602000

0.35

70

DN150

6.0

18.5

HL-2500

752500

0.35

70

DN150

6.6

18.5

HL-3000

903000

0.5

100

DN150

9.0

30

HL-3500

1053000

0.6

120

DN150

9.0

37

HL-4000

1204000

0.6

160

DN200

12

45

HL-5000

1505000

0.6

180

DN200

15

55

HL-6000

1806000

0.6

200

DN200

15

75


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !